Logo FFG Recherche sur le site Menu du site

52nd European Go Congress, 1st week

Leksand (27-07-2008)

Règles
Taille du goban : 19x19
Temps réflexion : 150 minutes

5 rondes - 718 joueurs inscrits

Num Joueur Niv Club R1 R2 R3 R4 R5 Pts
1 PAK Chong-uk 7d Seo 30+b 6+n 26+b 4+n 3-b 4
2 HONG Seok-ui 7d Seo 7+b 13+b 5+n 3-n 11+b 4
3 LAI Yu-Cheng 7d Tai 15+n 10+b 12+b 2+b 1+n 5
4 KIM Joon-sang 7d Seo 27+b 8+b 28+n 1-b 18+n 4
5 HONG Seul Ki 7d Ber 31+b 11+n 2-b 52+b 29+b 4
6 TARANU Catalin 5p Buc 34+b 1-b 9+n 15-n 51+n 3
7 DINERSTEIN Alexandr 3p Kaz 2-n 9-b 58+b 78+b 16+n 3
8 SHIKSHIN Ilja 7d Kaz 14+b 4-n 19+b 23+n 25-b 3
9 KIM Jung-hyeop 7d Bru 59+b 7+n 6-b 24+n 52+n 4
10 BALOGH Pal 6d Deb 16+b 3-n 40+b 25-n 93+n 3
11 MERO Csaba 6d Bud 32+n 5-b 108+b 26+n 2-n 3
12 LI Ting 6d Wie 36+b 29+n 3-n 94+b 32+n 4
13 NOGUCHI Motoki 7d Trs 33+b 2-n 25-b 56+n 40+b 3
14 OH Lluis 6d Bar 8-n 54+b 33+n 20+b 15+n 4
15 SILT Ondrej 6d KVa 3-b 65+n 27+n 6+b 14-b 3
16 SHIKSHINA Svetlana 3p Kaz 10-n 57+b 34-n 67+b 7-b 2
17 DEBARRE Thomas 5d Str 20+n 28-b 52-n 57+b 21+b 3
18 MATSUMOTO Yasuo 6d Kaw 22+b 30+n 37+b 28+n 4-b 4
19 SOLDAN Leszek 5d War 26-b 21+b 8-n 55+n 43-n 2
20 RADMACHER Bernd 5d Mee 17-b 92+n 31+b 14-n 26-n 2
21 GU Weiying 5d Sto 99+b 19-n 74+b 22+b 17-n 3
22 TAUTORAT Guido 4d Jen 18-n 158+b 76+b 21-n 59+b 3
23 YOSHIDA Takao 6d Shi 274+b 60+n 35+n 8-b 27-b 3
24 KIM Han-ul 5d Seo 155+b 27-n 101+b 9-b 139+n 3
25 PAK Chi-moon 7d Seo 152+n 47+b 13+n 10+b 8+n 5
26 BLOMBACK Fredrik 4d Sto 19+n 35+b 1-n 11-b 20+b 3
27 KULKOV Andrej 6d Kaz 4-n 24+b 15-b 85+n 23+n 3
28 CORLAN Lucian 5d Buc 37+b 17+n 4-b 18-b 39+n 3
29 TORMANEN Antti 5d Oul 53+b 12-b 41+n 34+b 5-n 3
30 BURZO Cornel 6d BMa 1-n 18-b 68+b 48+n 92+b 3
31 TEUBER Benjamin 6d Ham 5-n 153+b 20-n 46+n 33+b 3
32 POMSTRA Willem-Koen 5d Arn 11-b 42+n 38+b 36+n 12-b 3
33 FENECH Antoine 5d Str 13-n 72+b 14-b 45+n 31-n 2
34 KAITSCHICK Stefan 4d Ham 6-n 105+b 16+b 29-n 38-n 2
35 LAATIKAINEN Vesa 5d Hel 38+n 26-n 23-b 99+b 152+n 3
36 GROENEN Geert 6d DHa 12-n 45+b 82+n 32-b 61+b 3
37 MARIGO Francesco 4d Mil 28-n 43+b 18-n 51-b 144+b 2
38 DICKHUT Franz-Josef 6d Mon 35-b 154+n 32-n 44+b 34+b 3
39 VERHAGEN Rudi 5d Ens 44+b 78-n 95+n 53+b 28-b 3
40 DROST Andreas 4d Lei 107+n 122+b 10-n 82+b 13-n 3
41 BROUWER Peter 4d Ams 48+n 53+n 29-b 93-n 70+b 3
42 SPIEGEL Lothar 4d Wie 56+n 32-b 51-n 199+b 55+b 3
43 KIM Sun Ki 6d Yon 93+b 37-n 113+b 122+n 19+b 4
44 HWANG Hyun-ho 5d Seo 39-n 103+b 154+b 38-n 67+n 3
45 JASIEK Robert 5d Ber 169+b 36-n 150+n 33-b 79+n 3
46 KOZUKI Takeshi 5d Tib 122-n 106+b 151+n 31-b 101+b 3
47 YOSHIHARA Kazuo 5d Chi 150+b 25-n 94-n 160+b 151+b 3
48 FUJITA Izumi 5d Sak 41-b 114+n 100+b 30-b 104-n 2
49 MAATTA Janne 3d Oul 88+b 100-n 274+b 113+n 54+b 4
50 SEURANEN Esa 3d Ota 103-b 117+n 77-n 170+b 157+n 3
51 KAI Naoyuki 6d Yok - 69+n 42+b 37+n 6-b 3
52 AUDOUARD Pierre 5d Mar 102+b 159+n 17+b 5-n 9-b 3
53 REHM Robert 5d Ams 29-n 41-b 96+b 39-n 66-n 1
54 GIEDROJC Krzysztof 4d War 62+b 14-n 81+n 92-b 49-n 2
55 URTELA Mika 3d Hel 111+n 80+n 153+b 19-b 42-n 3
56 ALMROTH Klas 4d Got 42-b 112+n 60+n 13-b 63-n 2
57 LI Martin 5d Bor 157+n 16-n 139+b 17-n 58-b 2
58 SUC Timotej 3d Lju 123+b 166+n 7-n 69+b 57+n 4
59 KONDO Shiro 4d Tok 9-n 95-b 162+b 166+n 22-n 2
60 NAGAHAMA Katsutoshi 4d Oya 100+n 23-b 56-b 142+n 64-n 2
61 TERWEY Matthias 4d MS 67+b 102-n 62+b 65+n 36-n 3
62 JIPP Thomas 4d Ham 54-n 73+b 61-n 89+b 100-n 2
63 KOSTER Bram 4d Utr 78-n 84+b 152-n 172+b 56+b 3
64 PLJUSHCH Jurij 5d Kie 72-b 94-n 198+b 95-n 60+b 2
65 FUJII Nobuhisa 5d Osa 101+n 15-b 71+n 61-b 158+n 3
66 PAGA Pierre 2d Par 129+b 163+n 87+n 105+b 53+b 5
67 SANNES Paal 4d Osl 61-n 190+b 72+n 16-n 44-b 2
68 LANGNER Michal 2d Gda 258+n 165+b 30-n 90+b 91+n 4
69 MAEDA Norikazu 5d Kam 149-n 51-b 275+b 58-n 125+b 2
70 KARLSSON John 3d Got 113-n 111+b 159+b 112+n 41-n 3
71 AAKERBLOM Charlie 3d Nor 161+b 75+n 65-b 107+n 102+n 4
72 KYUNG Kwang-su 6d Seo 64+n 33-n 67-b 83-b 168+n 2
73 HUBERT Jérôme 3d Par 77+b 62-n 114+n 201+b 94-n 3
74 NEMLIJ Igor 5d Kaz - 149+b 21-n 108+n 122+b 3
75 BERBEN Tobias 4d Ham 151-n 71-b 80-n 212+b 109+b 2
76 MARZ Manuela 4d Lei 92-b 198+b 22-n 158-n 115+n 2
77 KNAUF Barbara 3d Kol 73-n 177+b 50+b 154+n 78+b 4
78 RAGNARSSON Carl-Johan 4d Lun 63+b 39+b - 7-n 77-n 2
79 NIKULA Miika 3d Hel 216+n 107+b 92-n 103+n 45-b 3
80 SURMA Mateusz 3d Wod 164+n 55-b 75+b 139-n 84+n 3
81 SCHLADITZ Tommy 3d Lei 209+n 169+n 54-b 147+n 96-b 3
82 URABE Yoshimichi 4d Kam 156+n 151+b 36-b 40-n 150-b 2
83 PETERS Taco 3d Ens 112-b 250+b 109+n 72+n 99-n 3
84 OHLENBUSCH Arne_Steen 3d Hor 108-n 63-n 211+b 185+b 80-b 2
85 LINEV Alexandr 2d StP 179+b 183+b 164+n 27-b 204+n 4
86 SUNTINGER Juergen 2d Wie 282+n 200+b 106+n 100-b 163+n 4
87 SALO Tuomo 3d Tam 110-n 259+b 66-b 163-n 250+n 2
88 EKHOLM Erik 3d Sto 49-n 187-b 179+n 190+n 111-b 2
89 CONNOR Thomas 2d Bru 175+b 279+n 187+b 62-n 159+n 4
90 KARLSSON Peter 1d Sto 240+b 215+n 173+n 68-n 199+b 4
91 OHLENBUSCH Soeren 3d Hei 178+b 157+n 102-b 151-n 68-b 2
92 JANTUNEN Kare 4d Hel 76+n 20-b 79+b 54+n 30-n 3
93 TAMURA Akira 4d Bri 43-n 210+b 105+n 41+b 10-b 3
94 WALLAGE Martijn 3d Ams 121+n 64+b 47+b 12-n 73+b 4
95 RASMUSSEN Jannik 3d Cop 183+n 59+n 39-b 64+b 108+n 4
96 Ikeda Katsu 3d Kam 163+b 275+n 53-n 155+b 81+n 4
97 CLAASEN Tonny 4d Ham - - - - - 0
98 WIKLUND Peder 2d Ume - - - - - 0
99 OMORI Hirobumi 5d Yok 21-n 110+b 156+b 35-n 83+b 3
100 BUTALA Gregor 4d Lju 60-b 49+b 48-n 86+n 62+b 3
101 JEONG Jun-su 5d Seo 65-b 144+n 24-n 115+b 46-n 2
102 SIUKOLA Mikko 4d Hel 52-n 61+b 91+n 152-b 71-b 2
103 GRZESCHNIOK Anton 3d FaM 50+n 44-n 118+b 79-b 166+b 3
104 CARLES Pau 2d Bar 215+b 123+n 170+n 153+n 48+b 5
105 SIIVOLA Matti 5d Hel 166+n 34-n 93-b 66-n 177+b 2
106 EERBEEK Alexander 3d Vin 126+n 46-n 86-b 256+b 120+n 3
107 KRSTIC Dejan 4d Beo 40-b 79-n 168+n 71-b 145-b 1
108 HIDDEMA Herman 3d Gro 84+b 145+n 11-n 74-b 95-b 2
109 KNIPPEL Arnaud 2d Sot 132+b 204+n 83-b 128+n 75-n 3
110 BEGGEROW Joachim 3d Bra 87+b 99-n 172-n 210+b 123-n 2
111 KURODA Hideo 3d Tok 55-b 70-n 119+n 165+b 88+n 3
112 KETTENRING Thomas 3d Mun 83+n 56-b 216+b 70-b 155-n 2
113 HOLAPPA Antti 3d Ota 70+b 155+n 43-n 49-b 140-b 2
114 KROLL Harald 3d Obe 243+n 48-b 73-b 137+n 118+b 3
115 Toma Iulian 3d Bra 211+b 156-n 212+n 101-n 76-b 2
116 NADDEF Jean Loup 2d Gre 124+n 172-b 301+n 176+b 160+n 4
117 CHUNG SiuHong 2d Gro 182+b 50-b 178+n 200-n 129+b 3
118 ENGELS André 3d Ein 200+n 152-b 103-n 174+b 114-n 2
119 SEITZ Deni 1d Hel 227+n 291+n 111-b 194+n 170+b 4
120 AINALI Ville 2d Oul 260+b 192+n 307+n 223+b 106-b 4
121 OTA Yuichiro 3d Yok 94-b 142-n 256-n 146+b 132+b 2
122 SHIMMIN Motome 4d Iwa 46+b 40-n 201+n 43-b 74-n 2
123 RIEDEMAN Dick 3d Del 58-n 104-b 218+n 162+b 110+b 3
124 BOERJESSON Martin 2d Got 116-b 136+n 285+n 182+b 167+b 4
125 DUBAKOVIC Dragan 3d Kra 190-b 336+n 174+n 150-b 69-n 2
126 BUDAHN Michael 3d Ber 106-b 280+n 147-b 243+n 201+n 3
127 MARZ Michael 3d Lei 177+n 139-n 160-b 216+b 154-n 2
128 YARDE Wesley 1d Ein 233+b 184+n 171+n 109-b 175+n 4
129 ROVIO Teemu 2d Tam 66-n 196-b 271+n 232+b 117-n 2
130 KUPERUS Sjoerd 1d Utr 295+b 290+n 250+n 180+b 187-n 4
131 TAPPE Jochen 2d Dar 286+b 148-n 243-b 265+n 224+b 3
132 SCHUURINK Ivo 2d Lun 109-n 219+n 196+b 168-b 121-n 2
133 BOUWMAN Gelmer 1k Zut 254+n 313+b 181+b 262-n 285+b 4
134 OETTING Jan 1d Dar 181-n 222+b 197+n 250-b 264+b 3
135 JONG Merijn_de 2d Utr 341+n 164-b 161-n 338+b 162-b 2
136 HIRAKAWA Hideto 2d Fuj 174-n 124-b 293+n 218+b 173-n 2
137 EERBEEK Marc 2d Utr 235-b 292+n 183+n 114-b 210+b 3
138 WEILAND Marcus 2d Sto 165-n 341+b 191-n 260+b 259+b 3
139 HESHE Thomas 4d Kol 153-n 127+b 57-n 80+b 24-b 2
140 REINDL Martin 1k Bra 308+n 427+b 426+b 249+n 113+n 5
141 AVRAM Laura 1d Bis 382+b 213+n 145-n 278+b 221+n 4
142 GAWRON Christian 2d Bes 176+b 121+b 210+n 60-b 153-n 3
143 LEEUWEN Anne_van 1k Lei 252+b 337-n 382+b 276-n 380+b 3
144 BUCHMANN Rasmus 3d Ham 249+n 101-b 214+b 156+n 37-n 3
145 TAKAMIYA Hiroshi 3d Kam 198-n 108-b 141+b 214+n 107+n 3
146 MOROTTAJA Saammal 1k Tur 342+n 385+b 292+b 121-n 218+n 4
147 EGEA Antonio 2d Mad 307+b 161+n 126+n 81-b 156+b 4
148 LOTHE Maxence 2d Col 180+n 131+b 169-n 275+b 200+n 4
149 OUCHTERLONY Erik 3d Lin 69+b 74-n - - - 1
150 MIYAZAKI Nobuyoshi 5d Oka 47-n 167+b 45-b 125+n 82+n 3
151 LEE Semi 5d Seo 75+b 82-n 46-b 91+b 47-n 2
152 CHO Chang Sam 5d Seo 25-b 118+n 63+b 102+n 35-b 3
153 WIERSMA Ruurd 4d Gro 139+b 31-n 55-n 104-b 142+b 2
154 TAKEDA Yasushi 4d Iwa 275+n 38-b 44-n 77-b 127+b 2
155 CHANG Hsiao-Yin 5d Tai 24-n 113-b 157+b 96-n 112+b 2
156 MATSUSHITA Yu 4d Oya 82-b 115+b 99-n 144-b 147-n 1
157 IZAKI Masao 4d Oya 57-b 91-b 155-n 274+n 50-b 1
158 Knauf Torsten 3d StA 171+b 22-n 167+n 76+b 65-b 3
159 ITOH Sadao 3d Mit 187+n 52-b 70-n 234+n 89-b 2
160 Akiya Tatsushi 3d Kaw - 209+b 127+n 47-n 116-b 2
161 CARAIVAN Alexandru 3d Bra 71-n 147-b 135+b 167-n 262+b 2
162 RUETEN-BUDDE Jan 2d Ham 256+b 249+b 59-n 123-n 135+n 3
163 GOEDHART René 3d Gro 96-n 66-b 232+n 87+b 86-b 2
164 KIKUTI Sigenaka 3d Kit 80-b 135+n 85-b 198+n 172+b 3
165 NIKULA Janne 2d Hel 138+b 68-n 220+b 111-n 191+n 3
166 ZANDVELD Peter 4d Ams 105-b 58-b 190+n 59-b 103-n 1
167 SPANHOFF Frederik 3d DHa 336+n 150-n 158-b 161+b 124-n 2
168 ROADS Francis 3d Wan 210-n 277+b 107-b 132+n 72-b 2
169 TRINKS Daniela 4d Ber 45-n 81-b 148+b - - 1
170 ZALOUDKOVA Klara 2d Pra 291+b 211+n 104-b 50-n 119-n 2
171 KUSANO Hidehiko 3d Fun 158-n 174-b 128-b 281+n 217+n 2
172 LAJUNEN Pekka 3d Hel 201-b 116+n 110+b 63-n 164-n 2
173 SCHMIGA Steffen 1d Ham 195+n 297+b 90-b 235+n 136+b 4
174 JENSEN Finn 2d Hor 136+b 171+n 125-b 118-n 185-n 2
175 SPODE Reinhard 2d Ham 89-n 228+b 249+b 204-n 128-b 2
176 LI Bo 2d StP 142-n 226+b 259+b 116-n 231+b 3
177 SEKIGUCHI Kiyoshi 3d Yok 127-b 77-n 277+n 191+b 105-n 2
178 IKENOUCHI Kozaburo 3d Kit 91-n 214-b 117-b 295+n 275+n 2
179 MATTILA Ilkka 2d Oul 85-n 380+n 88-b 219+b 229+n 3
180 ICHIKAWA Takehiko 2d Fuj 148-b 225+n 279+b 130-n 215+b 3
181 PISICA Florin 1d Buc 134+b 224-n 133-n 233+b 258+b 3
182 TSUKUDA Masanori 2d Kaw 117-n 283+b 186+b 124-n 274+n 3
183 KOREKI Hidehiko 3d Kam 95-b 85-n 137-b 213+n 212-n 1
184 Nicolaie Lucian 1d Bra 244+n 128-b 290-n 267+b 230+n 3
185 VERHAGEN Ronald 1d Alm 283+b 276+n 284+b 84-n 174+b 4
186 TIMPERI Kalle 1d Hel 230+n 281+b 182-n 288+b 214+b 4
187 NOHR Thomas 3d Ham 159-b 88+n 89-n 209+b 130+b 3
188 VOUDOURIS Alexios 1d Ath 213-b 189-n 237+n 255+b 227+n 3
189 D'OBICI Giordano 1k Rom 309+n 188+b 287-n 342+b 318+b 4
190 TETSUYA Aoki 3d Iwa 125+n 67-n 166-b 88-b 256+n 2
191 VET Bas 1d DHa 289+b 236+n 138+b 177-n 165-b 3
192 CORNELISSEN Ruben 2d Lei 277-n 120-b 215-n 247+b 293+n 2
193 FRAGMAN Amir 5d Tel - - - - - 0
194 TRAJKOV Stanislav 1k Sof 300+n 357+b 380+n 119-b 290+n 4
195 HAGEMAN Ger 1d Utr 173-b 321+n 229-n 286+b 279+b 3
196 DAMBERG Viktor 1d Upp 221+b 129+n 132-n - - 2
197 WETTUM Tijmen_van 1k Utr 325+b 351+n 134-b 291+n 251-b 3
198 KRAEMER Lukas 3d Bon 145+b 76-n 64-n 164-b 211+b 2
199 WIEBE Maria 1d Lei 385+n 426+b 224+b 42-n 90-n 3
200 MATSUO Masaki 3d Aic 118-b 86-n 280+n 117+b 148-b 2
201 NAKAGAWA Masahito 3d Zus 172+n 274+n 122-b 73-n 126-b 2
202 SOLIN Niclas 2k Sto 433+b 383+n 356+n 297+b 260-n 4
203 STAEGER Tim 2d FaM - - - - - 0
204 PODPERA Lukas 2d Pra 281+n 109-b 338+n 175+b 85-b 3
205 FREDERIKSEN Jan 2d Cop - - - - - 0
206 HAUENSTEIN Andreas 2d Bas - - - - - 0
207 BOMAN Tomas 2d Lin - - - 282+n - 1
208 REIMPELL Monika 2d Bes - - - - - 0
209 YI Myung-duk 3d Seo 81-b 160-n 262+b 187-n 243+b 2
210 YONEMURA Nobumasa 3d Tok 168+b 93-n 142-b 110-n 137-n 1
211 IZAKI Yaeko 3d Oya 115-n 170-b 84-n 290+b 198-n 1
212 KIM Hyun 2d Seo 338+n 243+b 115-b 75-n 183+b 3
213 ZELLERER Harald 1d Ams 188+n 141-b 239+n 183-b 232+b 3
214 KIM Young-Soon 2d Seo 239+b 178+n 144-n 145-b 186-n 2
215 DUBAKOVIC Ivan 2d Kra 104-n 90-b 192+b 284+n 180-n 2
216 OKADA Toshio 3d Nar 79-b 223+b 112-n 127-n 225-n 1
217 KAHLE Thomas 1d Lei 218-n 294+b 228+n 280+b 171-b 3
218 SIMUNKOVA Martina 1d Jab 217+b 286+n 123-b 136-n 146-b 2
219 RIEGNER Michael 1d Bre 294+n 132-b 227+b 179-n 307+b 3
220 BARSBEY Mehmet-Emin 1d Ist 288+n 247+b 165-n 307+b 223-b 3
221 FRECH Thomas 1d Zur 196-n 317+b 241+n 287+b 141-b 3
222 VANNIER Luc 1k Rou 238+b 134-n 248+b 325+n 239+b 4
223 VESTGAARDEN Oystein 2d Osl 380+b 216-n 336+b 120-n 220+n 3
224 GROOT Ger_de 1d DHa 348+n 181+b 199-n 226+b 131-n 3
225 OOSTEN Arend_van 2d Utr 250-n 180-b 320+n 285+b 216+b 3
226 EWERT Rainer 2d Bon 279-b 176-n 339+b 224-n 234-n 1
227 NGUYEN Cuong 1d Lux 119-b 289+n 219-n 241+b 188-b 2
228 WANDEL William 1d Ams 265+n 175-n 217-b 380+b 344+n 3
229 HAGA Sverre 1d Tro 236-b 253+n 195+b 279+n 179-b 3
230 SCHREIBER Timo 1d Ber 186-b 242+n 255+n 277+b 184-b 3
231 LANDSKRON Burkhard 1d Stu 266+n 232-b 297+n 336+b 176-n 3
232 WARKENTIN Eric 1d Lil 237+b 231+n 163-b 129-n 213-n 2
233 UMEMURA Junji 1d Yok 128-n 282-b 316+b 181-n 267+n 2
234 BROEKHUIJSEN Hans 1k Utr 459+b 316+n 344+n 159-b 226+b 4
235 VISSCHER Pepijn 1k Utr 137+n 348+b 362+n 173-b 301-b 3
236 KIYOSHI Matsunaga 1d Tok 229+n 191-b 288-n 299+n 245+b 3
237 AKAIKE Keiko 1d Tok 232-n 339-b 188-b 296-n 353+n 1
238 KUNZE Nils 1k Ham 222-n 328+b 427+n 320+b 242+n 4
239 CONRADI Judith 2d Ham 214-n 307-n 213-b 343+b 222-n 1
240 KONTNY Klaus 1d Dre 90-n 302+b 337-n 264-b 345-n 1
241 MEYER Juergen 1d Rec 357+n 338-b 221-b 227-n 369+n 2
242 Toma Theodor 1k Bra 268+n 230-b 357+n 321+b 238-b 3
243 AO Kimio 3d Sak 114-b 212-n 131+n 126-b 209-n 1
244 OLSEN Jan 1d Cop 184-b 260-n 283-n 371-b 386+n 1
245 BLOM Jaap 1d Lei 262-b 295-n 349+n 340+b 236-n 2
246 TARVAINEN Antti 1k Tam 321-b 460+n 298+b 358+n 288+b 4
247 TAKECHI Harumi 2d Kaw - 220-n 281-b 192-n 371+b 1
248 PIIROINEN Annika 1k Hel 276-b 312+n 222-n 375+b 339+n 3
249 MATSUI Nobuhiko 3d Chi 144-b 162-n 175-n 140-b 284+n 1
250 NAKAMURA Hiromasa 2d Yok 225+b 83-n 130-b 134+n 87-b 2
251 LUETHKE Hans-Eckart 1k Swn 310-b 345+n 409+b 426+n 197+n 4
252 DRAWS Marek 1k Han 143-n 409-b 429+n 346+b 341+n 3
253 ES Martin_van 1d Hee - 229-b 369+n 308+n 292+b 3
254 HRICOVA Jana 1k Pra 133-b 432+n 381-b 391+n 342+b 3
255 LEVASSEUR Joseph 2d Que - 256-n 230-b 188-n 384+b 1
256 VIRTANEN Jaakko 2d Tur 162-n 255+b 121+b 106-n 190-b 2
257 SAKASHITA Satoshi 2k Tok 388+b 386-n 428+b 409+n 277+n 4
258 KAWAMURA Keisuke 1d Iwa 68-b 299-b 306+n 384+n 181-n 2
259 IPSEN Sven-Olaf 2d Ham 343+b 87-n 176-n 337+b 138-n 2
260 LANZ Uwe 1d Ber 120-n 244+b 291+b 138-n 202+b 3
261 DE DIETRICH Gabriel 1d Bor - - - - - 0
262 BRINGMANN Torsten 1d Tro 245+n 287+b 209-n 133+b 161-n 3
263 WASCHIPKY Robert 1d Lei - - - - - 0
264 ADAMSSON Peter 2k Sto 353+b 411+n 373+b 240+n 134-n 4
265 KAWASHIMA Ken 1d Oka 228-b 310+n 340+n 131-b 281+b 3
266 MORAWIECKI Pawel 1d Kie 231-b 318-n 317+n 305+b 336+n 3
267 SILLES Marco 1d Gra - - - 184-n 233-b 0
268 SANCHEZ Albert 1k Bar 242-b 371+n 348+b 283+n 280+b 4
269 SIGVALD Joakim 1d Lin 285-n 347+b 341+b - - 2
270 WHITE Michael 4k Rou 416+b 448+n 420+n 466+b 319+n 5
271 RYDBERG Henrik 1k Got - 397+n 129-b 383+b 343+n 3
272 BERGSAKER Henric 1d Sto - - - - - 0
273 MARTENS Olaf 1d Vil - - - - - 0
274 KIM Su-yeon 5d Seo 23-n 201-b 49-n 157-b 182-b 0
275 KIM Mi-Ra 4d Seo 154-b 96-b 69-n 148-n 178-b 0
276 ZIMEK Arthur 1k Mun 248+n 185-b 294+n 143+b 308-b 3
277 KO Mi-Soon 2d Seo 192+b 168-n 177-b 230-n 257-b 1
278 PETERSEN Kjeld 1k Son 303+b 306+n 318+b 141-n 282+b 4
279 PAK Mun-cha 2d Seo 226+n 89-b 180-n 229-b 195-n 1
280 YOUN Kyoung-Souk 2d Seo 297+n 126-b 200-b 217-n 268-n 1
281 KIM Hyang-Hee 2d Bus 204-b 186-n 247+n 171-b 265-n 1
282 KIM Chong-Kug 1d Seo 86-b 233+n 286+n 207-b 278-n 2
283 Grimm Kirsten 1d Fre 185-n 182-n 244+b 268-b 350+b 2
284 Staedtler Andre 1d Kas 351+b 343+n 185-n 215-b 249-b 2
285 SOKOLOWSKY Bernd 1d Erl 269+b 362+n 124-b 225-n 133-n 2
286 TSUJIGAKI Kenji 2d Kyo 131-n 218-b 282-b 195-n 316+b 1
287 VROLIJK Vincent 1d Ams 318+b 262-n 189+b 221-n 338+b 3
288 DAVIS Irina 1d Buc 220-b 387+n 236+b 186-n 246-n 2
289 ZILBERBERG Viktor 1d NNo 191-n 227-b 310+b 318-n 297+b 2
290 KNAUF Franz-Josef 1d StA 320+n 130-b 184+b 211-n 194-b 2
291 HIZEN Eiichi 2d Tok 170-n 119-b 260-n 197-b 321-b 0
292 STATZKOWSKI Matthias 1d Ber 427+n 137-b 146-n 327+b 253-n 2
293 BOEHME Janine 1k Btz 372+n 369+b 136-b 341+n 192-b 3
294 GO Chun-Hee 1d Seo 219-b 217-n 276-b 328-n 360+n 1
295 ULBRICH Georg 1d Lei 130-n 245+b 343+n 178-b 337-n 2
296 HILPERT Mandy 1k Lei 302-n 350-b 397+n 237+b 351+b 3
297 BABA Yukio 2d Chi 280-b 173-n 231-b 202-n 289-n 0
298 GAUTHIER Lena 2k Ber 355+b 352+n 246-n 317+b 299-n 3
299 HUMAR Tadej 2k NMe 422+b 258+n 375+n 236-b 298+b 4
300 RICHTER Uwe 1k Bra 194-b 349-n 396+b 373+n 312+b 3
301 TITZE Soeren 1d Ber - - 116-b 381+n 235+n 2
302 JERKOVIC Jure 1k Cer 296+b 240-n 346+n 344-b 381+b 3
303 HANKE Patrick 1k Fre 278-n 372+b 342-n 389+b 358+b 3
304 LEPPALA Kalle 1k Oul 406+b 400+n 352+n 306+b 305+b 5
305 OHLENBUSCH Birgit 1k Kie 429+n 320-b 351+b 266-n 304-n 2
306 SZOSTAK Andreas 1k Bra 428+n 278-b 258-b 304-n 392+b 2
307 ABRAHAMSSON Joergen 2d Mal 147-n 239+b 120-b 220-n 219-n 1
308 RACZ Thomas 1k Ber 140-b 390+n 387+n 253-b 276+n 3
309 DREWITZ Michael 1k Ham 189-b 381-n 411+b 334-b 355+n 2
310 SCHIPPERS Koen 1k DHa 251+n 265-b 289-n 345-b 391-b 1
311 KRISSIAN Karl 2k Las 431+b 314+n 386+n 339+b 313-n 4
312 BOETTIGER Harald 2k Sto 413+n 248-b 390+n 387+b 300-n 3
313 KACWIN Christopher 1k Ham 381+b 133-n 376+n 362+b 311+b 4
314 GOETZE Michael 1k Kol 339-n 311-b 392+n 369-b 348+b 2
315 KOSKI Aleksis 3k Kla 404+n 461+b 328-b 424+n 459+b 4
316 SECKINGER Bernhard 1k Fre 328+n 234-b 233-n 427+b 286-n 2
317 TEL Michiel 1k Gro 352+b 221-n 266-b 298-n 409+n 2
318 ITO Seiichi 1d Kod 287-n 266+b 278-n 289+b 189-n 2
319 GAERTNER Phillip 2k Wei 373-b 430+n 399+n 350-b 270-b 2
320 TSUKAMOTO Kazuo 1d Tok 290-b 305+n 225-b 238-n 349+b 2
321 PROBST Burghard 1k Han 246+n 195-b 347+b 242-n 291+n 3
322 KRAFT Bernhard 1k Lip - - - - - 0
323 BOSSEE Kristof 1k Gen - - - - - 0
324 CHALMOVIANSKY Pavel 3k Bra 354-n 462-b 448-n 446+b 463+n 2
325 KAWAUCHI Hideo 1k Bam 197-n 428+b 350+n 222-b 376+n 3
326 ANDERSSON Mikael 1d Upp - - - - - 0
327 SVENSSON Daniel 1d Lun - - - 292-n 334-b 0
328 KIKUCHI Minori 1k Osl 316-b 238-n 315+n 294+b - 2
329 FRIDH Olof 2k Fal 390-b - 405-n 462+b 413+n 2
330 WEIDEMYR Basti 1d Lul - - - - - 0
331 STRAND Krister 1d Vas - - - - - 0
332 SCHUBERT Christian 1k FaM - - - - - 0
333 TERNSTROEM Johan 1k Ost - - - - - 0
334 SAIRA Olli-Pentti 3k Ota 417+b 441+n 401+b 309+n 327+n 5
335 PIETERSMA Auke-Dirk 3k Gro 451+b 353+n 459+b 434+n 362+b 5
336 MOCHIDA Takeshi 3d Sap 167-b 125-b 223-n 231-n 266-b 0
337 CAMERNIK Sreco 1k Lju 356+n 143+b 240+b 259-n 295+b 4
338 WATANABE Masatsuna 2d Tsu 212-b 241+n 204-b 135-n 287-n 1
339 SWAAIJ Gijs_van 1k Utr 314+b 237+n 226-n 311-n 248-b 2
340 ERDI Giray 1d Ist 362-b 382+n 265-b 245-n 367+n 2
341 YU Kyung-cha 2d Seo 135-b 138-n 269-n 293-b 252-b 0
342 DIEDRICH Walter 1k Del 146-b 395+n 303+b 189-n 254-n 2
343 KAWAMURA Masako 2d Tok 259-n 284-b 295-b 239-n 271-b 0
344 SPODE Michel 1d Neu 426-n 346+b 234-b 302+n 228-b 2
345 LEPPANEN Suvi 1k Tam 346-n 251-b 413+b 310+n 240+b 3
346 MULDER Hans 1k Rot 345+b 344-n 302-b 252-n 427+n 2
347 PLEIT Karen 1k Utr 411+b 269-n 321-n 385+b 357+b 3
348 YANAI Tadako 1d Tok 224-b 235-n 268-n 376-b 314-n 0
349 NEVALA Mikko 2k Oul 361+n 300+b 245-b 382+n 320-n 3
350 JIANG Miao 2k Nor 399+b 296+n 325-b 319+n 283-n 3
351 IMIYA Teruo 1d Yok 284-n 197-b 305-n 386+b 296-n 1
352 STOJANOVIC Luka 1k Beo 317-n 298-b 304-b 461+n 400+n 2
353 RIES Thomas 2k Ham 264-n 335-b 463+b 388+n 237-b 2
354 KAJRO Glib 3k Kie 324+b 393+n 398+n 356-b 373-n 3
355 ROSENBLAD Sebastian 2k Mal 298-n 359+b 431+n 367+b 309-b 3
356 REDECKER Thomas 1k Ber 337-b 459+n 202-b 354+n - 2
357 MIZUKI Takei 1d Iwa 241-b 194-n 242-b 360+n 347-n 1
358 GULLBERG Simon 2k Kar 359+n 360+b 367+n 246-b 303-n 3
359 VALKONEN Jouni 2k Tur 358-b 355-n 441+n 460+b 390+n 3
360 PIASECKI Christian 1k Bra 387-b 358-n 460+n 357-b 294-b 1
361 Bachmann Fynn 2k Nor 349-b 389-n 388-b 440+n 407+b 2
362 DAVIS Ian 1d Car 340+n 285-b 235-b 313-n 335-n 1
363 TAKEDA Etsuko 2k Dai 393+b 384-n 391-b 430+n 417-b 2
364 HEMERT Thomas_van 4k DHa 370+n 472-b 450+b 491+n 460+n 4
365 GLUSKA Shahar 1d TAv - - - - - 0
366 HARMS Jan 4k Wsb 489+n 410+b 412+n 392-b 425-n 3
367 HOEFFNER Konrad 2k Lei 461+n 429+b 358-b 355-n 340-b 2
368 BITMAN Alexandr 3k Mos 434-n 496+b 403+b 411-n 374-b 2
369 TALLOS Andres 1k Mad 383+b 293-n 253-b 314+n 241-b 2
370 EBERT Andreas 4k Lei 364-b 464+n 430-b 495+n 485+b 3
371 GAMMELI Joacim 2k Nor 403+b 268-b 395+n 244+n 247-n 3
372 KADA Mihoko 1k Kyo 293-b 303-n 434-b 402+n 382+b 2
373 HESTVIK Frank 2k Osl 319+n 420+b 264-n 300-b 354+b 3
374 HARALDSSON Eric 3k Sol 396-n 394+b 407-b 404+n 368+n 3
375 WESTER Emile 1k Gro - - 299-b 248-n 389+b 1
376 FINKE Martin 2k Utr 402+n 490+b 313-b 348+n 325-b 3
377 CASTELLANO Miguel-Angel 6k Mad 494+b 467+n 468-b 539+n 505+n 4
378 NEVSTEDT Johan 4k Lun - - - - - 0
379 STIASSNY Martin 2k Ham - - - - - 0
380 KIM Mal-soon 2d Suw 223-n 179-b 194-b 228-n 143-n 0
381 HU Bin 1k Wie 313-n 309+b 254+n 301-b 302-n 2
382 KRUPP Markus 1d Mos 141-n 340-b 143-n 349-b 372-n 0
383 SILBER Olga 1k Ham 369-n 202-b 402+b 271-n 385+n 2
384 SCHOMBERG Karen 2k Mee 400+n 363+b 385+n 258-b 255-n 3
385 UTAKA Kiyoshi 1d Ura 199-b 146-n 384-b 347-n 383-b 0
386 SIRONAITE Marija 2k Vil 408+n 257+b 311-b 351-n 244-b 2
387 KURODA Takako 1k Tok 360+n 288-b 308-b 312-n 405-n 1
388 STOEHR Marc 2k Sto 257-n 413-b 361+n 353-b 395+n 2
389 MORI Toshiya 2k Chi 420-n 361+b 435+b 303-n 375-n 2
390 BLOCKLEY Edward 2k Wor 329+n 308-b 312-b 433+n 359-b 2
391 HARVEY Helen 3k Man 448+b 403+n 363+n 254-b 310+n 4
392 LEYSSENS Peter 3k Leu 496+n 414+b 314-b 366+n 306-n 3
393 SATTELKAU Martin 2k Ber 363-n 354-b 406+b 407+n 428-b 2
394 BREUGEL Rene_van 4k Ein 415+b 374-n 439+n 412+b 406+b 4
395 SEVERING Ingo 2k Dan 436+n 342-b 371-b 459-n 388-b 1
396 DRAAISMA Henk 3k Ein 374+b 407+n 300-n 429+b 411+b 4
397 TONKES Ivo 2k Gro 490+n 271-b 296-b 401+n 434+n 3
398 SCHOOTS Nico 3k Rot 410+n 436+b 354-b 408+n 426+n 4
399 GROSS Jonathan 2k Wei 350-n 434-b 319-b 463+n 435+b 2
400 VIDZIUNAS Gytis 2k Mol 384-b 304-b 432+n 435+n 352-b 2
401 SCHMUCK Peter 3k Rat 439+n 437+b 334-n 397-b 442+n 3
402 MISELIS Gintautas 2k Vil 376-b 433+n 383-n 372-b 437+b 2
403 HANSEN-KATSCHER Kirstin 2k Ham 371-n 391-b 368-n 490+b 415+b 2
404 BEETZ Juergen 3k Kie 315-b 483+n 466-n 374-b 472+b 2
405 SALPIETRO Alessandro 4k Rom 453+n 438+b 329+b 413+n 387+b 5
406 HIRASHIMA Shinya 3k Chi 304-n 482+b 393-n 438+b 394-n 2
407 KUMAGAI Tomoko 2k Osa - 396-b 374+n 393-b 361-n 1
408 HEBSACKER Steffi 2k Ham 386-b 431-n 462+n 398-b 454+b 2
409 LOEKEN Alexander 2k Kar 430+b 252+n 251-n 257-b 317-b 2
410 WALRAET Matthieu 3k Par 398-b 366-n 489-b 471+n 462+n 2
411 INOUE Hiroko 1k Kyo 347-n 264-b 309-n 368+b 396-n 1
412 STOJANOVIC Ivana 4k Beo 504+b 465+n 366-b 394-n 439+n 3
413 CONRADI Erich 2k Ham 312-b 388+n 345-n 405-b 329-b 1
414 NILSSON Max 2k Lun 460-b 392-n 436+b - - 1
415 OLTEANU Monica 4k Lun 394-n 525+b 465+n 416+b 403-n 3
416 HARVEY Martin 4k Man 270-n 468+b 482+b 415-n 440+b 3
417 BALDUIN Kalli 3k Ber 334-n 439+b 495+b 437+n 363+n 4
418 SOERLIN Mattias 5k Sto 509+b 422-n 475+n 464-b 495+b 3
419 ERIKSSON Mikael 5k Sto 474-n 516+n 538+b 443-b 500+b 3
420 MOURIK Henk 2k Ams 389+b 373-n 270-b - - 1
421 OHLENBUSCH Marit 4k Hor 483-b 538+n 486+b 451-n 443+n 3
422 GAVRILOV Oleg 3k StP 299-n 418+b 437-b 436+n 430+b 3
423 BERGSTROEM Kerstin 2k Lin - - - - - 0
424 KURODA Ken 3k Tok 441-b 451+n 442+n 315-b 438+n 3
425 SOUCHAY Jean 5k Par 521+b 504+n 473+b 448+n 366+b 5
426 KIM Sun-ok 1d Seo 344+b 199-n 140-n 251-b 398-b 1
427 IMADA Takako 1d Kit 292-b 140-n 238-b 316-n 346-b 0
428 NIINISALO Helena 1k Hel 306-b 325-n 257-n 431+b 393+n 2
429 NAGAKI Kumiko 1k Tik 305-b 367-n 252-b 396-n 455+b 1
430 POUTIAINEN Tapio 2k Hel 409-n 319-b 370+n 363-b 422-n 1
431 HASEGAWA Kanami 2k Kaw 311-n 408+b 355-b 428-n 433-n 1
432 HEINICKE Frank 3k Lei 482+n 254-b 400-b 484+n 466+n 3
433 DRAWS Ulf 2k Han 202-n 402-b 490+n 390-b 431+b 2
434 HJALMARSSON Mats 3k Sto 368+b 399+n 372+n 335-b 397-b 3
435 KOHONEN Sari 3k Hel 443+b 495+n 389-n 400-b 399-n 2
436 TSUJIGAKI Mineko 2k Kyo 395-b 398-n 414-n 422-b 469-b 0
437 VERNIMMEN Suzanne 3k Gro 465+b 401-n 422+n 417-b 402-n 2
438 DICK Johannes 3k Ham 495+b 405-n 496+b 406-n 424-b 2
439 KANIUK Geoff 3k Cam 401-b 417-n 394-b 473+n 412-b 1
440 KLEMSA Martin 4k Brn 463-n 491+b 443+n 361-b 416-n 2
441 KYLMANEN Kai 3k Sto 424+n 334-b 359-b 489+n - 2
442 JANSEN Jan_Willem 4k Ens 491+n 537+b 424-b 483+n 401-b 3
443 SCHMIDT Ulrike 3k Pfo 435-n 463-b 440-b 419+n 421-b 1
444 GALEN Paul_van 4k Nij 462-n 473-b 492+n 505+b 483+n 3
445 BING Jakob 5k Got 498+n 489-b 487+b 468+n 464-b 3
446 SATKUS Simonas 5k Vil 454-n 493+b 525+b 324-n 496+n 3
447 SOLDAN Leszek_jr 6k War 501+b 521+n 474+b 482+n 465+b 5
448 PETRINAS Valentinas 3k Vil 391-n 270-b 324+b 425-b - 1
449 FULLE Marek 6k Bra 546+b 481+n 471-n 497-b 541+n 3
450 GOETSCHALCKX Robby 5k Leu 477+b 454-b 364-n 474+n 504+b 3
451 KURIENE Laimute 3k Kau 335-n 424-b 469+b 421+b 461-n 2
452 BARROS Isabel 8k Bar 566+n 524+b 481+b 564+n 479+n 5
453 HARKONEN Simo 4k Tam 405-b 484-b 497+n 504+n 489+b 3
454 PARRA Alvaro 5k Mad 446+b 450+n 470+b 472+n 408-n 4
455 DANIELSSON Jonas 4k Mal - - - 537+b 429-n 1
456 LUNDQVIST Peter 5k Gav - - - 531+b 490+n 2
457 TOSS Fredrik 5k Ume - - - - - 0
458 LUNDGREN Viktor 6k Sto 541+b 531+n 519+b 496+n 484+b 5
459 NARITA Masaru 1k Tok 234-n 356-b 335-n 395+b 315-n 1
460 HONDA Kimio 2k Oya 414+n 246-b 360-b 359-n 364-b 1
461 HIRAI Yasuo 2k Mit 367-b 315-n 485+n 352-b 451+b 2
462 ANDERSON Christian 4k Wie 444+b 324+n 408-b 329-n 410-b 2
463 OVERBEEK Marieke 4k Arn 440+b 443+n 353-n 399-b 324-b 2
464 MOORER Donald 4k Gro 499+n 370-b 472-b 418+n 445+n 3
465 BYLA Laurynas 3k Kau 437-n 412-b 415-b 470+n 447-n 1
466 PAKARINEN Juho 4k Hel 538+b 469+n 404+b 270-n 432-b 3
467 WILLE Annika 6k Ham 574+n 377-b 477+n 476+b 473+n 4
468 BOUWMAN Gerard 5k Zut 539+b 416-n 377+n 445-b 491+b 3
469 CARBONE Gérard 4k Mar 472+n 466-b 451-n 518+b 436+n 3
470 DOROSHUK Mykhajlo 5k Kie 471+b 475+n 454-n 465-b 536+n 3
471 VASILIAUSKAS Gytis 5k Vil 470-n 477+n 449+b 410-b 501+n 3
472 BENGTSSON Daniel 4k Alm 469-b 364+n 464+n 454-b 404-n 2
473 HIETAVA Markus 5k Oul 516+b 444+n 425-n 439-b 467-b 2
474 MERK Guido 5k Ham 419+b 505-n 447-n 450-b 477+b 2
475 VERSTEGEN Wim 5k Bar 517+n 470-b 418-b 512+n 497-n 2
476 DOMNICKYJ Oleksandr 6k Kie 481-b 533+n 503+b 467-n 539+n 3
477 WESTIN Emil 5k Lin 450-n 471-b 467-b 546+n 474-n 1
478 CAMERNIK Luka 7k Lju 479-b 553+n 509+b 563+n 499+n 4
479 STEUBER Dirk 7k Ess 478+n 573+b 493+n 494-b 452-b 3
480 IRL Cornelia 3k Bas - - - - - 0
481 HANNUS Miika 6k Oul 476+n 449-b 452-n 533+b 518-n 2
482 HOFF Per-Kristian 3k Osl 432-b 406-n 416-n 447-b 537+b 1
483 GAEBLER Thomas 4k Tur 421+n 404-b 537+n 442-b 444-b 2
484 DURAND Briac 5k Eyb 503+b 453+n 505+n 432-b 458-n 3
485 FANTI Mirco 4k Bol - - 461-b 486+n 370-n 1
486 STUIVER Bert 5k Arn 487+n 497+b 421-n 485-b 494+b 3
487 PETRINA Julija 5k Vil 486-b 522+n 445-n 492+b - 2
488 PERSSON Jenny 6k Ume - - - - - 0
489 BRUMMELKAMP Erik 4k Nij 366-b 445+n 410+n 441-b 453-n 2
490 MINEMATSU Noriko 2k Iwa 397-b 376-n 433-b 403-n 456-b 0
491 TEPPER Carina 4k Rec 442-b 440-n 500+n 364-b 468-n 1
492 AAHS Robert 5k Kar 525-n 499+b 444-b 487-n 516+n 2
493 BOYEN Kris 6k Leu 507+b 446-n 479-b 521+n 525+n 3
494 LI Dan 6k Bor 377-n 540+b 552+b 479+n 486-n 3
495 OOSHIO Keiko 3k Hyo 438-n 435-b 417-n 370-b 418-n 0
496 KANOU Nobuko 3k Yok 392-b 368-n 438-n 458-b 446-b 0
497 HILLER Philip 5k Mun 500+b 486-n 453-b 449+n 475+b 3
498 KUEHN Klaus 5k Cop 445-b 500-n 499+b 525+n 517-n 2
499 HARTMANN Christian 5k Bad 464-b 492-n 498-n 502+b 478-b 1
500 BERCIC Katja 5k Lju 497-n 498+b 491-b 519+n 419-n 2
501 JOHANSSON Anders 6k Vas 447-n 507+b 516+n 541+b 471-b 3
502 BOUMAN Liselot 8k Alm 511+b 567+n 527+b 499-n 521+b 4
503 ROTERMUND Heike 5k Kie 484-n 539-b 476-n 565+b 512+b 2
504 WEGMANN Helge 4k Han 412-n 425-b 539+n 453-b 450-n 1
505 HOFFMANN Torgeir 4k Osl 537-n 474+b 484-b 444-n 377-b 1
506 BARTNIK Roman 8k Mun 571+n 543+b 534+b 540-n 542+n 4
507 LANGER Martin 6k Rec 493-n 501-n 520-b 582+b 524+n 2
508 KROLL Dagmar 7k Obe 534-n 520-b 556+b 544+n 538+b 3
509 RUETEN-BUDDE Jana 6k Kie 418-n 544-b 478-n 526+b 546+n 2
510 BUCCI Stefano 5k Var - - - - - 0
511 LINDGREN Sofia 8k Got 502-n 587+b 584+b 542-n 529-n 2
512 TEODORESCU Luiza 5k Bis - - - 475-b 503-n 0
513 AHLROOS Hannele 9k Noo 586+n 588+n 532+b 543+b 553+b 5
514 DAMS Chris 7k Nij - - - - - 0
515 MONVALL Carin 5k Sto - - - - - 0
516 BUNTROCK Juergen 5k Ber 473-n 419-b 501-b 520+n 492-b 1
517 SURKOV Danil 5k Kla 475-b 519-n 521+b 538+n 498+b 3
518 SURMA Bartosz 7k Wod 551+b 523+n 522+b 469-n 481+b 4
519 BITZER Joachim 6k Mun 573+n 517+b 458-n 500-b 531+n 3
520 LOGAR Maja 7k Lju 533-b 508+n 507+n 516-b 523+b 3
521 HIRST Ruediger 5k Mun 425-n 447-b 517-n 493-b 502-n 0
522 DRAGOMIR Iulian 6k Buc 582+n 487-b 518-n 523+b 540+b 3
523 PONTO Claudia 7k Rec 547+n 518-b 574+b 522-n 520-n 2
524 WOJTA Melanie 8k Wie 568+b 452-n 575+b 558+n 507-b 3
525 HEKELAAR Hans 5k Arn 492+b 415-n 446-n 498-b 493-b 1
526 COLE Kevin 8k Bri 588+b 551-n 529+b 509-n 543+n 3
527 SATTELKAU Tom 8k Ber 561+b 578+n 502-n 567+b 565+n 4
528 LI Sten 8k Bor 570+b 536-b 559-n 584+n 573+n 3
529 VAGEDES Jutta 8k Rec 585+n 565-b 526-n 583+n 511+b 3
530 HAROLD-BARRY Peter 6k Hem - - - - - 0
531 CASTELLANO Alessandro 6k Nap 564+n 458-b 563+b 456-n 519-b 2
532 SITTE Christoph 8k Dre 544-n 566+b 513-n 600+b 582+b 3
533 FRANK Emanuel 7k Mal 520+n 476-b 551+b 481-n 563+b 3
534 SZEKELY Thomas 7k Wie 508+b 563-n 506-n 570+b 552+n 3
535 LIDSTROEM Dan 6k Sto - - - - - 0
536 AVEROUS Pierre 8k Str 576+b 528+n 542+b 552+n 470-b 4
537 SADAUSKAS Vidas 4k Vil 505+b 442-n 483-b 455-n 482-n 1
538 YI Chin-wu 4k Seo 466-n 421-b 419-n 517-b 508-n 0
539 SURKOV Denis 5k Kla 468-n 503+n 504-b 377-b 476-b 1
540 NIJHUIS Herman 7k Ams 580+b 494-n 573+b 506+b 522-n 3
541 SCHOLZ Nikolas 6k Ham 458-n 574+b 546+b 501-n 449-b 2
542 HANECKOVA Radka 8k Bra 549+n 547+b 536-n 511+b 506-b 3
543 COSTEA Valeria 8k Buc 558+b 506-n 547+b 513-n 526-b 2
544 KRAUJALYTE Dovile 8k Mol 532+b 509+n 565-n 508-b 581-b 2
545 TIMMINS Brian 8k Shr 553-n 571+b 558-b 556+n 560-b 2
546 ROMIJN Willem 6k Gro 449-n 564+b 541-n 477-b 509-b 1
547 TSCHACHTLI Fabian 7k Bas 523-b 542-n 543-n 568-b 601+n 1
548 ZERBE Andre 9k Rec 600+b 568-n 566-b 585+n 583-b 2
549 Anderson Elisabeth 8k Wie 542-b 584-n 587+n 562-b 577+n 2
550 YI Seon-hwa 10 Mon 572-n 613+b 596+n 601-b 586+n 3
551 SPODE Igo 7k Sie 518-n 526+b 533-n 559+b 564-b 2
552 STAEDTLER Simon 7k Kas 583+n 582+b 494-n 536-b 534-b 2
553 LANDGRAF Ruediger 8k Ber 545+b 478-b 568+n 574+n 513-n 3
554 KRAUS Carsten 8k Pfo - - - - - 0
555 DECEMBRY Jonathan 8k Bru - - - - - 0
556 PARTON Maurizio 8k Pes 567-b 580+n 508-n 545-b 600+n 2
557 WROBEL Nicolas 8k Zur - - - - - 0
558 LIMBACH Joerg 8k Lei 543-n 611+b 545+n 524-b 574+b 3
559 CARBONE Stefano 9k Gen 612+n 583+b 528+b 551-n 568+b 4
560 FRIEDERICHS Rob 9k Cul 569-n 601+b 585+b 588+n 545+n 4
561 WILENIUS Jim 8k Sto 527-n 599+b 578+b - - 2
562 RAVERA Sylvain 10 Lev 626+n 586+b 599+b 549+n 572+n 5
563 RUETEN-BUDDE Doerte 7k Ham 565+n 534+b 531-n 478-b 533-n 2
564 PULLWITT Daniel 6k Ber 531-b 546-n 582+n 452-b 551+n 2
565 CASSIDY John 7k Leu 563-b 529+n 544+b 503-n 527-b 2
566 COLLINET Martine 8k Rou 452-b 532-n 548+n 577+b 567-b 2
567 RINKUNAITE Gintare 8k Vil 556+n 502-b 569+b 527-n 566+n 3
568 MATTSSON John 8k Vas 524-n 548+b 553-b 547+n 559-n 2
569 JENSEN Magnus-Emil 9k Lun 560+b 576+n 567-n 575+b 570+n 4
570 BURKHARDT Thilo 8k Dre 528-n 585+b 583+b 534-n 569-b 2
571 YOSHIDA Yutaka 8k Tok 506-b 545-n 577-n 597-b 587+n 1
572 SEVERING Eva 10k Dan 550+b 589+n 580+n 578+b 562-b 4
573 Okawa Atsuko 6k Oya 519-b 479-n 540-n 637-b5 528-b 0
574 YAMAGUCHI Haruo 6k Kan 467-b 541-n 523-n 553-b 558-n 0
575 GRADIN Tomas 8k Mal 584+b - 524-n 569-n 576+b 2
576 STANYNAITE Ieva 8k Mar 536-n 569-b 588-b 611+n 575-n 1
577 GEUGJES Marilena 9k Wei 611-n 612+b 571+b 566-n 549-b 2
578 KAWASHIMA Toshiko 8k Oka 599+n 527-b 561-n 572-n 584+b 2
579 SCHULZ Malte 12k Old 598-n 646+b 627+n 622+b 606+b 4
580 FREEMAN Eddie 8k Bir 540-n 556-b 572-b 586+n 599+n 2
581 MURAT Miguel 10k Mad 587-n 605+n 626+b 589+b 544+n 4
582 FURUYAMA Michiyo 6k Oya 522-b 552-n 564-b 507-n 532-n 0
583 NARIUNAS Evaldas 7k Mol 552-b 559-n 570-n 529-b 548+n 1
584 SIRONAITE Agne 8k Mol 575-n 549+b 511-n 528-b 578-n 1
585 KAZLAUSKAITE Greta 8k Mol 529-b 570-n 560-n 548-b 591+n 1
586 TRINKS Anne 9k Ber 513-b 562-n 591+n 580-b 550-b 1
587 GORDON David 9k Lon 581+b 511-n 549-b 599-n 571-b 1
588 ZANDER Marlene 8k Ber 526-n 513-b 576+n 560-b 597-b 1
589 HIRANO Hiromi 10k Chi 608+n 572-b 614+b 581-n 596-b 2
590 FRAGMAN Uri 8k Tel - - - - - 0
591 ROSENBLAD Johan 10k Mal 596-n 608+b 586-b 614+n 585-b 2
592 WAL Henk_van_der 8k Lei - - - - - 0
593 RINGEL Juergen 12k Aug 602-n 634+b 619+b 629+n 595+b 4
594 SIRONAS Andrius 11k Mol 597+n 626-b 604+b 612+n 598-b 3
595 Toma Ruxandra 12k Bra 622-b 641+n 635+b 605+n 593-n 3
596 AVEROUS Christophe 10k Str 591+b 600-n 550-b 626+n 589+n 3
597 PODPERA Milos 11k Pra 594-b 619+n 610+b 571+n 588+n 4
598 CHECA Araceli 12k Mad 579+b 633+n 613+b 606+n 594+n 5
599 GRAINYTE Indre 8k Vil 578-b 561-n 562-n 587+b 580-b 1
600 STEFFENSEN Michael 9k Ode 548-n 596+b 611+b 532-n 556-b 2
601 SMITAS Vytautas 10k Vil 629+b 560-n 612+b 550+n 547-b 3
602 BLOCKLEY Paul 12k Wor 593+b 616+n 605+b 609-n 626+n 4
603 SADOWSKI Florian 13k Ber 636+b 615+b 616-n 630+n 627+n 4
604 SCHMIDT Hauke-Ingmar 13k Flb 638+b 628+n 594-n 618+b 622-b 3
605 KALABUCKAITE Inga 11k Vil 661+n 581-b 602-n 595-b 615+b 2
606 GANEEVA Gulya 10k Rot - - - 598-b 579-n 0
607 NYSTROEM Maria 10k Ume - - - - - 0
608 THIELE Heiko 10k Ber 589-b 591-n - - - 0
609 FRIEDRICH Nina 12k Ham 618+b 622+n 629+n 602+b 611-b 4
610 GANTOIS Sylvain 12k Lev 634+n 647+b 597-n 633+b 614+b 4
611 MODIGH Sara 9k Nor 577+b 558-n 600-n 576-b 609+n 2
612 SIIVOLA Sinikka 9k Hel 559-b 577-n 601-n 594-b 613-n 0
613 SILINSKAS Andrius 11k Mol 627+b 550-n 598-n 616+b 612+b 3
614 NEVARDAUSKAITE Elvina 11k Kau 647+n 629+b 589-n 591-b 610-n 2
615 HALLIN Mikael 12k Fal 633-b 603-n 641+b 638+n 605-n 2
616 SAWICKI-HUGHES Jan 12k War 630+n 602-b 603+b 613-n 628-n 2
617 LJUNG Christoffer 10k Nor - - - - - 0
618 VAIGL Karel 12k Brn 609-n 630+b 633-b 604-n 646+b 2
619 EDLUND Henrik 12k Bor 646+n 597-b 593-n 625-b 637+b 2
620 HUBERT Keiko 14k Par 632+b 654+n 634+b 646+n 633-n 4
621 TAKEUCHI Mieko 13k Tok 641-n 631+b 646-b 636-b 651+n 2
622 TRAUWAEN Nicolas 12k Lev 595+n 609-b 647+b 579-n 604+n 3
623 EDEBLOM Anton 11k Pit - - - - - 0
624 BERGSAKER Claudia 11k Sto - - - - - 0
625 OSTEN David 15k Alt 651+n 648+b 631+b 619+n 635+b 5
626 TIEMANN Christian 10k Ham 562-b 594+n 581-n 596-b 602-b 1
627 ABU_BAKR Alan 11k Sto 613-n 635-b 579-b 647+n 603-b 1
628 TIMMINS Kathleen 13k Shr 659+b 604-b 661+n 635+n 616+b 4
629 AO Hisako 10k Sak 601-n 614-n 609-b 593-b 636-n 0
630 STAAHL Victor 12k Bor 616-b 618-n 659+n 603-b 632-n 1
631 VERNIMMEN Egon 14k Gro 663+b 621-n 625-n 642-b 654+b 2
632 KULLIK Bettina 14k Sch 620-n 651+b 660+n 661+b 630+b 4
633 RYLISKYTE Augustina 12k Mol 615+n 598-b 618+n 610-n 620+b 3
634 UTAKA Shinko 12k Ura 610-b 593-n 620-n 659+b 638+b 2
635 LICYTE Janina 13k Vil 654+b 627+n 595-n 628-b 625-n 2
636 RYLISKYTE Justina 13k Vil 603-n 661+b 638-b 621+n 629+b 3
637 KONDO Kimiyo 14k Tok 639+b 659-n 654+b 573+n5 619-n 3
638 ATANASIU Ruxandra 13k Tur 604-n 649+b 636+n 615-b 634-n 2
639 REBACH Anke 14k Ham 637-n 660-b 650+n 649+b 647+b 3
640 ASLUND Sebastian 16k Ode 650+n 662+b 649-n 653+b 660+n 4
641 WERNER Stefan 13k Mun 621+b 595-b 615-n - - 1
642 KNAUF Cordula 17k StA 667+b 670+n 648+b 631+n 658+n 5
643 GEBHARDT Michael 13k Sto - - - - - 0
644 HAAVISTO Eetu 15k Por - - - 654-n 662+b 1
645 BASSOU Sylvain 15k Par - - - 663+b 659+n 2
646 GLUSKEVICIUTE Simona 12k Mol 619-b 579-n 621+n 620-b 618-n 1
647 BELA Thomas 11k Gos 614-b 610-n 622-n 627-b 639-n 0
648 RIDLEY Patrick 15k Run 656+b 625-n 642-n 650+b 649+n 3
649 VERNIMMEN Tom 15k Gro 683+n 638-n 640+b 639-n 648-b 2
650 UDO Pita 15k Bar 640-b 656+n 639-b 648-n 664-b 1
651 ALVAREZ Pablo 14k Mad 625-b 632-n 653+n 660+b 621-b 2
652 KIM Sang-Kyu 20k Seo 677+b 687+b 685+n 675+n 670+b 5
653 CAMARASU Costin 15k Dub 660-n 655+b 651-b 640-n 661+n 2
654 WERNER Viktor 14k Mun 635-n 620-b 637-n 644+b 631-n 1
655 Dam Judith_van 16k Ams 674+b 653-n 658-n 656+n 663+b 3
656 CAMARASU Teofil 15k Dub 648-n 650-b 662-n 655-b 684+b 1
657 WON Yong-Jea 20k Seo 679+n 671+b 693+b 676+n 666+n 5
658 THIPHAVONG Jean 17k Par 675+b 674+n 655+b 662+n 642-b 4
659 SPODE Margaretha 13k Ham 628-n 637+b 630-b 634-n 645-b 1
660 SUMILOVAITE Evelina 15k Kau 653+b 639+n 632-b 651-n 640-b 2
661 ABRAHAMSSON Milton 14k Mal 605-b 636-n 628-b 632-n 653-b 0
662 MERK Peter 15k Ham - 640-n 656+b 658-b 644-n 1
663 PODERYTE Migle 16k Kau 631-n 668+b 665+b 645-n 655-n 2
664 MOON Elena 17k Bar 668-n 666+b 675+n 674+b 650+n 4
665 POUTIAINEN Pietari 18k Hel 670+b 695+n 663-n 672+b 669+n 4
666 PILNIKOVA Jana 17k Bra 669-b 664-n 684+n 668-b 657-b 1
667 NIINISALO Vilhelmiina 17k Hel 642-n 675-b 690+n 669-b 672-n 1
668 SCHOMBERG Niels 17k Mee 664+b 663-n 672-b 666+n 674+n 3
669 DRAAISMA Hugo 18k Ein 666+n 684+b 674-b 667+n 665-b 3
670 STANYNAITE Sigita 18k Mar 665-n 642-b 686+b 696+n 652-n 2
671 STIHL Felix 20k Bon 698+b 657-n 703+n 697+b 675+n 4
672 FERNANDEZ Melanie 19k Mad 678+b 691+n 668+n 665-n 667+b 4
673 ERIKSON Lisa 18k Ume - - - - - 0
674 DAMOSIUTE Ruta 16k Vil 655-n 658-b 669+n 664-n 668-b 1
675 WESTRING Johan 17k Sto 658-n 667+n 664-b 652-b 671-b 1
676 KNAUF Ursula 20k StA 687+n 683+b 691+b 657-b 694+n 4
677 SEVERING Lynn 20k Dan 652-n 701+b 697-n 698+b 681-n 2
678 CLAASEN Frederic 19k Ham 672-n 680-b 694-n 703+b 697+b 2
679 SATTELKAU Katrin 20k Ber 657-b 697+n 681+n 694+b 691+b 4
680 SEVERING Fenja 20k Dan 705+b1 678+n 695+b 684-b 683-n 3
681 POUTIAINEN Tellervo 20k Hel 712+n 690-n 679-b 709+n 677+b 3
682 MERK Thomas 20k Ham - 692-b 683-n 712+n 709+b 2
683 ZAZO Javier 19k Mad 649-b 676-n 682+b 695+n 680+b 3
684 TOYONAGA Toshiyuki 18k Tun 695+b 669-n 666-b 680+n 656-n 2
685 OHLENBUSCH Heidrun 20k Old 692+n 703+b 652-b 686-n 696+b 3
686 KIM Kyoung-Ran 20k Seo 701+n 688+b 670-n 685+b 690+n 4
687 RIEDEMAN Marcel 20k Del 676-b 652-n 705-b 689+n 698-n 1
688 STIHL Christiane 20k Bon 696+b 686-n 692-n 701+b 693-b 2
689 TOELLNER Paul 20k Ham 713+b2 694-n 704+b3 687-b 703+n 3
690 FRISCHMUTH Beate 19k Ham 691-n 681+b 667-b 693+n 686-b 2
691 PODPEROVA Anna 19k Pra 690+b 672-b 676-n 692+b 679-n 2
692 GRAANAS Elin 20k Ume 685-b 682+n 688+b 691-n 695+n 3
693 DIEZ Maria 20k Mad 702+n 709+b 657-n 690-b 688+n 3
694 MIYAMA Masako 20k Sai 703-n 689+b 678+b 679-n 676-b 2
695 RYLISKIS Rokas 18k Mol 684-n 665-b 680-n 683-b 692-b 0
696 NIINISALO Ulla-Maija 20k Hel 688-n 702+b 698+n 670-b 685-n 2
697 PRYKHODKO Irina 20k Kie 709+n 679-b 677+b 671-n 678-n 2
698 NAKAMURA Mieko 20k Yok 671-n 712+b 696-b 677-n 687+b 2
699 BEETTJER Jacqueline 20k Gro - - - - - 0
700 KRASAUSKAITE Audrone 20k Vil - - - - - 0
701 ARSLANOVA Elmira 20k Gro 686-b 677-n 702+b 688-n 705-n 1
702 VERBRUGGE Catherine 20k Gen 693-b 696-n 701-n 704-b4 718+b4 1
703 AVEROUS Carole 20k Str 694+b 685-n 671-b 678-n 689-b 1
704 ROMANIUK Jakub 20k War 718+n2 713-n1 689-n3 702+n4 714+b 3
705 LAATIKAINEN Liina 20k Hel 680-n1 718+b2 687+n 713+b2 701+b 4
706 NOHR Julia 20k Ham - - - - - 0
707 WEDIN Edvin 20k Fal - - - - - 0
708 MALMBERG Nore 20k Paj - - - - - 0
709 CAMARASU Teodora 20k Dub 697-b 693-n 712+b 681-b 682-n 1
710 PERSSON Andreas 20k Lek - - - - - 0
711 LIDSTROEM Mikael 20k Sto - - - - - 0
712 KIM Sun-Young 20k Seo 681-b 698-n 709-n 682-b 713-b2 0
713 SAVCENKO Nadezhda 20k Vil 689-n2 704+b1 718+n 705-n2 712+n2 3
714 AVEROUS Gerlinde 20k Str - - - 718+b 704-n 1
715 JONSSON Staffan 20k Lek - - - - - 0
716 HUAYTIA Ricardo 20k Sto - - - - - 0
717 HOLMBERG Maans 20k Lek - - - - - 0
718 CLAASEN Alina 20k Ham 704-b2 705-n2 713-b 714-n 702-n4 0

Notes sur le tableau de résultats:

Num : ce numéro nous est fourni par le responsable du tournoi. Généralement, il correspond au classement dans le tournoi, mais ce n'est pas systématique.

Joueur : certains joueurs n'appartiennent pas à la base de données de la FFG. Il se peut donc qu'il n'y ait pas de lien pour quelques participants.

Niveau : il s'agit du niveau d'inscription.

R1, R2, etc... : liste des rondes
Chaque partie est composée :

  • d'un premier numéro : le numéro de votre adversaire
  • d'un signe (+ : partie gagnée ; - : partie perdue ; = : partie nulle)
  • d'une lettre (n : noir ; b : blanc ; pas de lettre : on ne sait pas qui a joué quelle couleur)
  • d'un autre chiffre : le handicap. Si absent, le handicap est de 0

Exemple : 38+n3 -> vous avez joué contre le joueur numéro 38 avec les noirs et 3 pierres de handicap, et vous avez gagné.

Pts : nombre de points, i.e, de parties gagnées

Si vous constatez une erreur dans un résultat de tournoi ou dans l'échelle de niveau, merci de contacter les responsables à cette adresse : echellejeudego.org


Un problème sur cette page? : webmestrejeudego.org
Dernière modification : 13/02/2014